Strona główna » INDOOR » UMME - ANESIA SEEDS
UMME - ANESIA SEEDS
Nowość

UMME - ANESIA SEEDS

Anesia Seeds

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Nasza Umme to wyjątkowa osobowość, jest niesamowicie silna, pełna życia, wykazuje niezwykłe zainteresowanie konopiami i pysznymi smakami i jest prawdopodobnie jedną z najbardziej przyjaznych istot na naszej planecie. Umme jest wietnamską świnką dziczyzną i zainspirowała nas do nazwania jej imieniem naszej nowej odmiany bogatej w THC. Zarówno ona, jak i nasza nowa odmiana konopi są prawdziwymi masami wagi ciężkiej z niepohamowaną energią.

W przypadku UMME skrzyżowaliśmy szczególnie aromatyczne Blackberry Moonrocks i Brownie Scout wyselekcjonowane ze względu na moc. W ten sposób stworzyliśmy wyjątkową podstawę genetyczną dla wyjątkowego nowego i niezwykle silnego szczepu, który z pewnością będzie można znaleźć w wielu odmianach w ciągu najbliższych kilku lat. A jak mogłoby być inaczej, Umme stała się jednocześnie prawdziwą królową i maszyną do pączków, produkując nadmierne ilości żywicy, pąków i intensywnych efektów.

Duże, gęste, zatopione w żywicy kwiaty często nabierają pięknego fioletowego koloru. Pąki mogą osiągnąć ogromną zawartość THC do 30% i dlatego są zbyt mocne dla wielu początkujących. Oprócz niezwykle grubej warstwy białych trichomów wytwarza fascynujący, uzależniający aromat. Przypomina ciasto jagodowe i ma nuty cynamonu i wanilii.

Haj jest przytłaczający. Daje uczucie głębokiej radości, euforii i wszechobecnego relaksu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Umysł i ciało są owinięte puszystą chmurą i nie można wstać z kanapy. Efekty mózgowe poszerzają zmysły i tworzą imponujące uczucie błogości. Stres i zmartwienie trafiają do innej galaktyki, gdy przestrzeń i czas osiągają nowy wymiar. Efekt i zróżnicowany profil terpenowy sprawiają, że Umme jest niezapomnianym przeżyciem.
Ci, którzy produkują klarowne koncentraty lub destylaty, pokochają tę odmianę, ponieważ w naturalny sposób produkuje tak wysoko skoncentrowaną ilość THC.

Uprawa UMME

Odmiana z przewagą Indica ma okres kwitnienia 8-9 tygodni i daje wysokie plony 500-550 g / m² bez żadnych problemów w dobrych warunkach. Na zewnątrz odmiana osiąga wysokość 200-250 cm, podczas gdy w pomieszczeniach rośnie do około 115-130 cm. Rośliny z nasion szybko się rozwijają, są niezwykle żywotne i odporne. Żadna uprawa nie jest tak naprawdę kompletna bez kłopotów, że zaburza wszystko, co istniało.

Zastosowanie medyczne

Silne fizyczne działanie uspokajające pomaga złagodzić ból, stres i napięcie mięśni. Zapewnia głęboki sen i pomaga wyciszyć się po stresującym dniu.

 

  • Brownie Scout x Blackberry Moonrocks®
  • Genetyka: głównie Indica
  • Wydajność : 550g / m² • do 700g z rośliny
  • czas kwitnienia: 8-9 tygodni
  • THC: do 30%
  • Zapach: jagody, słodki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Cream Caramel - SWEET SEEDS

Cream Caramel - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Good Wild Shark - BULK SEED BANK

Good Wild Shark - BULK SEED BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Northern Lights - 00 SEEDS BANK

Auto Northern Lights - 00 SEEDS BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Amnesi-K - KANNABIA SEEDS

Amnesi-K - KANNABIA SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
C-Vibez - DUTCH PASSION

C-Vibez - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona konopi nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania z tamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt