Strona główna » INDOOR » Power Plant - DUTCH PASSION
Power Plant - DUTCH PASSIONPower Plant - DUTCH PASSION
Power Plant - DUTCH PASSIONPower Plant - DUTCH PASSION

Power Plant - DUTCH PASSION

Dutch Passion
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
1 nasiono12.95 €
3 nasiona24.95 €
5 nasion37.95 €
10 nasion59.95 €
100 nasion399.00 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

Dlaczego warto kupić nasiona feminizowane Power Plant?

 • Power Plant to roślina łatwa w uprawie. Idealna dla początkujących hodowców, ale także interesująca dla profesjonalistów, którzy chcą pobić swoje obecne rekordy.
   
 • Odmiana ta została stworzona, aby zapewnić hodowcom jak największe plony. Po ponad 2 dekadach ta wyjątkowa hybryda z dominacją Sativy zyskała niepodważalną reputację prawdziwego mistrza dzięki swoim plonom XXL i stosunkowo krótkiemu okresowi kwitnienia.
   
 • Power Plant to szybko kwitnąca Sativa o unikalnym i rozpoznawalnym aromacie, intensywnym smaku oraz bardzo energicznym i kreatywnym haju. Jej pąki rosną duże i długie, są pełne lepkiej żywicy.
   
 • Ta klasyczna odmiana nadaje się dla każdego hodowcy, do każdej metody uprawy, do każdego podłoża i warunków środowiskowych. Jest to prawdziwie wszechstronna roślina o dużej sile działania i wyjątkowej wydajności.

Power Plant to wielokrotny zdobywca pucharu konopi

Power Plant to klasyczna odmiana konopi z lat 90-tych, która w ostatnich latach zdobyła kilka pucharów konopi w Kanadzie:

 • 1 miejsce w kategorii Sativa, Lift Expo Canada Vancouver 2016
 • 3 miejsce w kategorii Hash, Lift Expo Canada Vancouver 2016
 • 2 miejsce w kategorii Sativa, Prairie Medicinal Harvest Cup Canada 2016

Power Plant ma drzewno-korzenny, ziemisto-kwiatowy i mocno gorzki aromat

Power Plant ma duże pąki ze stosunkowo krótką odległością międzywęzłową, więc mogą stać się dość długie i pociągłe. Pąki pachną kwiatowo, drzewnie, korzennie i ziemisto. Jest to ostry aromat, na który jako hodowca zdecydowanie powinieneś się przygotować. Zalecamy użycie specjalnych filtrów.

Oprócz tych kilku najbardziej rozpoznawalnych aromatów istnieją również subtelniejsze nuty kwiatowe oraz waniliowe. To wyjątkowy i złożony zapach, który z pewnością pozostanie w twojej pamięci. Ssmak jest drzewny, ostry i pikantny. Nie sposób nie zakochać się w tej wyjątkowej Sativie.

Power Plant to legendarna odmiana konopi

Power Plant to już klasyczna odmiana o niekwestionowanej reputacji. Jej wyjątkowy wigor i doskonałe plony oczarowały już wielu hodowców. To, wraz z jej klasycznym energicznym i mocnym hajem, zapewnia jej stałą pozycję w menu niemal każdej kawiarni w Holandii. Jest to, również roślina łatwa do klonowania, a dzięki tym doskonałym właściwościom Power Plant, wraz z White Widow i Amnesia Haze, jest jedną z najczęściej uprawianych odmian kononi holenderskich wszechczasów.

Jaki rodzaj genetyki zawiera Power Plant?

Power Plant jest obok White Widow jedną z najbardziej znanych odmian od Dutch Passion. Wprowadzona w 1997 roku, szybko stała się odmianą, pożądaną przez wszystkie szanujące się coffee shopy w Amsterdamie. Genetyka tego szczepu pochodzi z Republiki Południowej Afryki i jest bardzo stabilna, z ogromnym potencjałem wzrostu. Nasza oryginalna Power Plant była jedynie wstecznie krzyżowana, nigdy nie została poddana hybrydyzacj. Dostępna tylko w ofercie Dutch Passion. Oryginalny klasyk od Dutch Passion, wytrzymały, bardzo mocny i o wielkiej wydajności!

Power Plant to łatwa w uprawie odmiana konopi o szybkim wzroście i wyjątkowej wydajności

Power Plant to wyjątkowo szybko kwitnąca Sativa. Jest to bardzo łatwa w uprawie odmiana, co potwierdza wiele opinii zadowolonych klientów. Dlatego też, jest to idealna odmiana dla początkującego hodowcy. Nawet w rękach niedoświadczonego plantatora, Power Plant będzie w stanie wyprodukować duże plony. W rękach eksperta możliwe są zbiory o niepowtarzalnej wadze, po stosunkowo krótkim lub średnim okresie kwitnienia, wynoszącym 9 tygodni.

Odmiana ta rośnie niezwykle szybko i energicznie, zarówno w fazie wzrostu, jak i w fazie kwitnienia. Jest to roślina bardzo odporna na wahania temperatury i wilgotności. Ze względu na swoje wyjątkowe pochodzenie genetyczne znosi bardzo zróżnicowane warunki klimatyczne, co czyni ją idealną dla niedoświadczonego hodowcy. Zgniatanie, przyginanie oraz supercropping mogą być z powodzeniem stosowane podczas uprawy. Ten wyjątkowy szczep to gwarancja niezwykłej wydajności wraz z najwyższą jakości!

Podczas fazy kwitnienia odmiana ta może się znacznie rozrosnąć, 200-300% zwiększenie objętości stanowi bardziej regułę niż wyjątek. To wszystko sprawia, że jest idealnym wyborem dla hodowców stosujących technikę uprawy SCROG. Dzięki temu, możliwe są krótsze okresy wegetacyjne. Ponadto, warto zastosować system oświetlenia 12/12 tuż po wykiełkowaniu. To czyni ją również niezwykle odpowiednią rośliną do uprawy SOG. Odległość międzywęźlowa jest mała lub średnia, co oznacza, że może produkować bardzo długie, ścisłe kwiaty (około 30-50 cm), o cienkich liściach, wskazujących na Sativę. Roślina charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem kwiatów do liści.

Genetyka zastosowana w Power Plant gwarantuje następujące właściwości:

 • Duża, solidna i wytrzymała roślina
 • Roślina o długich, pełnych pąkach i bardzo wysokiej wydajności
 • Kwiaty o bardzo ostrym zapachu; silny profil terpenowy i szybki wzrost

Power Plant to idealny wybór hodowcy, poszukującego odmiany, która nie wymaga specjalnej uwagi.

Efekty działania Power Plant

Jest to odmiana bogata w THC o złożonym aromacie i wspaniałym haju. Power Plant jest jednolita i ma bardzo łagodny dym. Genetyka z dominacją Sativy zapewnia użytkownikowi pozytywny, przyjemny haj. Efekt działania jest bardzo intensywny i wyjątkowo szybki! Haj zwykle zaczyna się euforycznie i energetyzująco. Jest to szczep, który może wzmóc twój apetyt, więc nie zdziw się, jeśli udasz się na kilka wycieczek do lodówki.

Ostatecznie, haj przekształca się w bardziej relaksacyjny, dzięki któremu możesz odpocząć na kanapie, posłuchać muzyki lub po prostu pozbyć się stresu. To, także świetna odmiana na spotkania towarzyskie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo napojów, ponieważ palenie może spowodować suchość w ustach. To silny, kreatywnym haj w stylu Sativy o działaniu przeciwlękowym, który może utrzymywać się przez kilka godzin.

Czas kwitnienia Power Plant

Mimo znacznej rozciągliwości kwitnie dość szybko, średnio ok. 8-9 tygodni. Istnieją, jednak fenotypy o długim kwitnieniu, które zaczyna się po 10-11 tygodniach. Niestabilne warunki środowiskowe mogą, także spowolnij jej dojrzewanie. Jak wspomniano wcześniej, odmiana rośnie bardzo szybko, ma tendencję do rozgałęziania się przestawieniu jej na oświetlenie 12/12, co czyni ją odpowiednim kandydatem do uprawy bezpośrednio z nasion w warunkach oświetlenia 12/12.

Rośliny osiągają średnią wysokość 75-125 cm. Okres kwitnienia trwa od 3 do (maksymalnie) 4 tygodni, a pierwsze kwiaty mogą pojawić się już w trzecim tygodniu. Szybki rozwój sprawia, że rośliny są gotowe do zbiorów w stosunkowo krótkim czasie. Tak więc, jak na klasyczną odmianę z dominującą Sativą, jest ona znacznie szybsza w uprawie niż większość porównywalnych, dostępnych odmian.

Wydajność odmiany Power Plant

Jest to szybko kwitnąca sativa o bardzo dużym plonie (500-600 gram/m²) i intensywnym haju. Power Plant jest bardzo stabilna z ogromnym potencjałem wzrostu. Jej skala wydajności to nie bez powodu XXL. Nawet początkujący hodowcy mogą osiągnąć bardzo dobre wyniki.

W rękach konesera, Power Plant będzie w stanie zapewnić wyjątkowo wysokie zbiory na poziomie 600-750 g/m². Na zewnątrz, Power Plant może wyrosnąć na prawdziwego potwora i możliwe jest uzyskanie kilku kilogramów zbiorów z jednej rośliny. Fenotypy wczesno kwitnące dobrze rozwijają się, również w klimacie umiarkowanym, ale zaleca się klimat suchy i ciepły.

Obecnie, istnieje duży wybór wysokiej jakości nasion konopi bogatych w THC. Ale, większość z tych szczepów posiada średnią lub nawet niską wydajność. Power Plant to odmiana, stworzona z myślą o hodowcach domowych, jak również dużych licencjonowanych plantatorach, poszukujących odmiany, gwarantującej jak najwyższe plony.

Porady naszych ekspertów

W przypadku większości odmian konieczna jest pełna optymalizacja warunków uprawy, aby uzyskać bardzo wysoką wydajność. W przypadku odmiany Power Plant wydajność XXL jest standardowa. Power Plant to szczep, który radzi sobie dobrze w każdych warunkach i przy wszystkich metodach uprawy. Odmiana ta nadaje się do uprawy techniką SOG (niezależnie od tego, czy zastosuje się naświetlanie 12/12), a technika SCROG jest wręcz dla niej stworzona. Jej liczne gałęzie i długie kwiaty z cienkimi, smukłymi liśćmi sprawiają, że jest idealna do tej metody uprawy.

Należy pamiętać, że należy wypełnić jedynie około połowy siatki SCROG przed zakwitnięciem roślin. W mgnieniu oka rośliny zapełnią całą sieć! W celu kontrolowania roślin zaleca się wykonywanie supercroppingu, przycinania oraz gięcia. Jeśli lubisz mega długie pąki i duże plony, zalecamy wypróbowanie nasion Power Plant!

Informacje na temat Power Plant

Power Plant to odmiana konopi o południowoafrykańskich korzeniach, stworzona przez zespół Dutch Passion. Odmiana jest prawie całkowicie czystą sativą, z niewielką ilością genetyki indica, która przyspiesza czas kwitnienia, zwartość pąków i podstawowe fizyczne efekty działania. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze światem konopi i zaczynasz tworzyć swoją pierwszą uprawę, ta szybka i silna Sativa będzie dla ciebie idealnym wyborem. Nawet doświadczeni hodowcy cenią jej bogaty plon, ostry aromat i pyszny haj.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Klienci zakupili także
Shaman - DUTCH PASSION

Shaman - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
White Widow - DUTCH PASSION

White Widow - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Critical Orange Punch - DUTCH PASSION

Critical Orange Punch - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Jack 47 XL Auto - SWEET SEEDS

Jack 47 XL Auto - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Gorilla Girl XL Auto - SWEET SEEDS

Gorilla Girl XL Auto - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Pozostałe produkty z kategorii
Afghani #1 Automatic - SENSI SEEDS

Afghani #1 Automatic - SENSI SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Sweet Tooth - SEEDSMAN

Auto Sweet Tooth - SEEDSMAN

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
King's Kush Auto CBD - GREEN HOUSE SEEDS

King's Kush Auto CBD - GREEN HOUSE SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Jack 47 - SWEET SEEDS

Jack 47 - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Gelato #33 - ADVANCED SEEDS

Auto Gelato #33 - ADVANCED SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt