Strona główna » INDOOR » Pineapple Express - ZAMBEZA SEEDS
Pineapple Express - ZAMBEZA SEEDSPineapple Express - ZAMBEZA SEEDS
Pineapple Express - ZAMBEZA SEEDSPineapple Express - ZAMBEZA SEEDS
Nowość

Pineapple Express - ZAMBEZA SEEDS


Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
PINEAPPLE EXPRESS: WIĘCEJ NIŻ HIT Z HOLLYWOOD

Pineapple Express zyskał międzynarodową uwagę po słynnym filmie. W tym konkretnym przypadku zrozumiałe jest, że Hollywood zdecydowało się użyć nazwy Pineapple Express w swoim filmie. To coś więcej niż szum medialny. Pineapple Express ma naprawdę wiele do zaoferowania, gdy przyjrzymy się bliżej rosnącym cechom i jakości produktu końcowego. Wszystko zaczyna się od zróżnicowanego i gustownego podłoża genetycznego. Ananas to wyjątkowo owocowa odmiana z Jamajki, skrzyżowana z kalifornijskim mistrzem OG Kush.

Wyraźnie widać, że Pineapple Express to głównie indica. Rośnie z agresywną siłą i nie przekracza wysokości w pomieszczeniach 100-130cm. Pineapple Express staje się nieco większy, gdy rośnie w bezpośrednim świetle słonecznym, około 120-170 cm wysokości. Posiadanie takich średnich roślin jest zazwyczaj dobrym kompromisem między widocznością a wysokimi plonami. Ogrodnicy partyzanccy mogą docenić tę cechę. Czas kwitnienia jest również bardzo krótki, zwykle trwa 55 dni, zanim pąki w pełni dojrzeją. Gdy parametry uprawy są utrzymane w odpowiednim zakresie, plony indoor mogą sięgać nawet 500-550g/m². Hodowcy outdoor mogą spodziewać się również dużych zbiorów: do 450-500g na roślinę!

Niewiele jest na rynku szczepów, które mogłyby konkurować, porównując ich ogólny smak i bogactwo smaków do Pineapple Express. Jedna część tej aromatycznej mieszanki pochodzi prosto z Jamajki. Ananas to jamajska odmiana, która obfituje w tropikalną owocowość i wnosi do nosa i podniebienia słodkie, egzotyczne aromaty. Dopasowanie tych tropikalnych wpływów z lekko kwaskowymi nutami i cytrynowymi smakami OG Kush, wydawało się właściwe dla hodowców Zambezy. Smaki i moc czerpie wiele korzyści z tego legendarnego rodzica „Ocean Grown” Kush. Poziomy THC wzrastają do 19%, umożliwiając mocnym efektom indica wykonanie swojej pracy. Ukamienowany jest bardzo relaksujący, prawie narkotyczny, zwłaszcza przy spożywaniu większych ilości. Paląc tylko trochę w ciągu dnia, szczęśliwe uczucia rozprzestrzenią się po całym ciele.

Do tej pory stało się jasne, dlaczego Hollywood zdecydowało się na wykorzystanie tego szczepu do przeboju kinowego. Nie ma szczepu, który ma kompletny pakiet, ale Pineapple Express zbliża się do ideału. Krótkie czasy kwitnienia, wysokie plony i, co najważniejsze, smaki, które potrafią zadziwić nawet najbardziej doświadczonych koneserów konopi. Jeśli zestawisz wszystkie te cechy w stosunku do ceny tych nasion o zapewnionej jakości, stanie się jasne, dlaczego Pineapple Express jest nie tylko hitem kasowym w Hollywood. Wprowadź trochę jamajskich uczuć do swojego namiotu lub ogrodu i nie rezygnuj z jakości! Nie będziemy.

Genetyka: Ananas x Lemon Kush
THC: 19%
Czas kwitnienia: +/- 55 dni
Typ: Dominująca Indica
Wysokość Indoor: 100 - 130 cm
Wysokość Outdoor: 120 - 170cm
Wydajność Indoor: g/m² 500 - 550g
Plon Outdoor: g/roślinę 450 - 550g
Smak: Słodki, tropikalny, ananasowy
Efekt: Ukamienowany, wesoły, zrelaksowany

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Bubblegum XL - ROYAL QUEEN SEEDS

Bubblegum XL - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Green Poison XL Auto - SWEET SEEDS

Green Poison XL Auto - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Jack 47 Auto - SWEET SEEDS

Jack 47 Auto - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Tom Kush OG - VISION SEEDS

Tom Kush OG - VISION SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
NYC Diesel Auto - BARNEY'S FARM

NYC Diesel Auto - BARNEY'S FARM

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt