Strona główna » AUTOFLOWERING » Mimosa Cake Auto - FASTBUDS
Mimosa Cake Auto - FASTBUDS
Nowość

Mimosa Cake Auto - FASTBUDS

Fast Buds
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
1 nasiono13.00 €
3 nasiona36.00 €
5 nasion55.00 €
10 nasion99.00 €
100 nasion590.00 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Szybko kwitnąca i masywna hybryda z dominacją Sativy, osiągająca około 120 cm, która może plonować do 550g/m2, przynosząc satysfakcję hodowcom dzięki niezwykle żywicznym pąkom w ciągu 63 dni. Odmiana ta oferuje silny i dobrze zdefiniowany owocowy aromat, który towarzyszy ekstremalnej słodyczy i ziemistości, a dzięki szalonemu 24% THC zapewnia mocne brzęczenie w głowie i słaby, ale wciąż przyjemny cielesny relaks. Dobre palenie dla tych, którzy szukają efektu zarówno dnia, jak i nocy, który pozwoli Ci przetrwać dzień bez uczucia euforii i zmęczenia.

Opis. Pąki wielkości piłeczki pingpongowej rosną przeważnie w kolorze jasnozielonym z ciemnozielonymi odcieniami, czasem z różowymi refleksami, które nadają pąkom hipnotyzujący wygląd i pachną słodkim owocowym koktajlem o silnym ziemistym aromacie. Dzięki szalonej produkcji trychomów wygląda na to, że trychomy rosną na trychomach, dzięki czemu pąki wyglądają prawie puszysto i nadają im lepki wygląd, którego poszukuje każdy hodowca komercyjny.

Efekt. Mimosa Cake Auto to hybryda z dominacją Sativy, ale dzięki starannie dobranemu profilowi terpenów, jej mocny haj z Sativy idzie w parze z przyjemną stroną Indica, co czyni ją odmianą odpowiednią zarówno do użytku dziennego, jak i nocnego. Kiedy palisz za dużo, możesz czuć, że mózg jest na haju, i możesz dużo mówić i sprawiać, że chcesz jeść, więc bądź ostrożny! Ale z umiarem poczujesz przyjemny kamień na ciele, który uspokaja nerwy i motywuje, pozostawiając w zrelaksowanym stanie umysłu z ostrym skupieniem.

Wygląd rośliny. Odmiana ta rośnie dość wysoko jak na automatycznie kwitnącą roślinę i rozwija wysoką główną łodygę, która osiąga do 120 cm, otoczoną wieloma bocznymi gałęziami, które rosną na różnych wysokościach, nadając jej strukturę przypominającą sosnę. Możesz spodziewać się krzaczastej rośliny ze stosunkowo małymi liśćmi wachlarzowymi i długimi gałęziami, które są całkowicie otoczone wyjątkowo gęstymi pąkami i mogą dawać do 550g/m2. Świetna automatycznie kwitnąca roślina dla wszystkich hodowców, którzy szukają najlepszych zbiór bez większej konserwacji i dodatkowego wysiłku.

Wskazówki hodowlane. Ze względu na gęstość pąków zalecamy podparce gałęzi w ostatnich tygodniach kwitnienia. Zaleca się wykonywanie LST od wczesnego wzrostu, aby światło docierało równomiernie do wszystkich miejsc kwitnienia. Pozwoli to również na przepływ powietrza między pąkami, zapobiegając pleśni i jeszcze bardziej zwiększając plony. Odmiana ta jest niezwykłym producentem trychomów, polecana ekstraktorom i producentom haszyszu, którzy poszukują dużej ilości resiny najwyższej jakości.

Smak. Ta odmiana oferuje świeżą i przepyszną mieszankę terpenów, która smakuje tak jak koktajl; Słodka mieszanka terpenów z mocnym cytrynowym tłem, która smakuje tak, jak pachnie. Podczas wdechu poczujesz mocniejszy ziemisty i słodki kwiatowy smak, który stopniowo przekształca się w owocowy i prawie tropikalny smak z nutą dzikich jagód i szczyptą kwaskowatości na wydechu. Prawdziwie pyszny dym, obowiązkowy dla miłośników owocowych terpenów i tych, którzy szukają najlepszych terpenów do ich ekstrakcji.

Typ: Sativa 60%/Indica 40%
THC: Do 24%
CBD: 1%
Smak: Cytryna, Ziemny, Kwiatowy
Plon Indoor: 450 – 550 gr/m2
Plon Outdoor: 60 – 160 gr/plant
Wysokość: 90 – 120 cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Easy Bud - ROYAL QUEEN SEEDS

Easy Bud - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Supersonic Cristal Storm - SAMSARA

Supersonic Cristal Storm - SAMSARA

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto California Kush - 00 SEEDS BANK

Auto California Kush - 00 SEEDS BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Tangie'matic Auto - FASTBUDS

Tangie'matic Auto - FASTBUDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Gorilla Cookies Auto - FASTBUDS

Gorilla Cookies Auto - FASTBUDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt