Strona główna » INDOOR » Grape Amnesia - FEMALE SEEDS
Grape Amnesia - FEMALE SEEDSGrape Amnesia - FEMALE SEEDS
Grape Amnesia - FEMALE SEEDSGrape Amnesia - FEMALE SEEDS
Nowość

Grape Amnesia - FEMALE SEEDS

Female Seeds
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
4 nasiona20.00 €
10 nasion48.50 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Odmiana klasycznego, Grape Amnesia to nowo narodzona gwiazda w społeczności konopi indyjskich, ze względu na niezrównany, podnoszący na duchu efekt oraz złożony, ale słodki i gładki aromat. Wywodzący się z produktu z holenderskiego świata, często nazywanego „Świętym Graalem” konopi, wiecznie zielonego C99, amnezja winogronowa może być również nazywana „szczytem wszystkich hybryd”.
Amnezja winogronowa jest fantastycznym wynikiem skrzyżowania bardzo energicznego ojca Amnesia i szybko kwitnącej, wysokowydajnej C99. Z takim rodowodem, Grape Amnesia reprezentuje nową generację szczepów Sativa, które obiecują podbić rynek ze względu na imponującą prędkość i plony połączone z doskonałymi smakami i efektami.

Amnesia Grape to bardzo łatwa w uprawie odmiana, ponieważ jest lekkim pokarmem. Wykazuje imponujący wigor w fazie wegetacji, a w fazie kwitnienia znacznie się rozciąga. Odmiana ta produkuje bardzo duże pąki o jasnym, jasnozielonym kolorze, cecha nadana przez geny Sativa. Kwiaty rosną ogromne, ale niezbyt gęste, co czyni tę odmianę doskonałym wyborem dla hodowców zewnętrznych. Struktura pąków pod gołym niebem sprawia, że ​​napowietrzanie jest bardziej płynne, co pozwala uniknąć potencjalnych problemów z pleśnią podczas uprawy w bardziej wilgotnym klimacie. Amnesia winogronowa jest również bardzo stabilną odmianą, będącą wynikiem kilku lat krzyżowania i krzyżowania wstecznego, aż do osiągnięcia wysokiego poziomu jednorodności. W rzeczywistości uprawa tej odmiany jest niewielka lub żadna, a czas kwitnienia jest stale zablokowany na poziomie zaledwie 9-10 tygodni. Ta wspaniała odmiana zapewnia użytkownikowi wyjątkowy, podnoszący na duchu haj. Mimosa Champagne sprawia, że ​​każdy jest rozmowny i zdecydowanie można go określić jako przeżycie kolejki górskiej. Niedawne analizy wykazały wysokie poziomy limonenu i linaloolu dla tego szczepu. To wyjaśnia jego niezwykły energetyczny, podnoszący na duchu i społeczny haj. Podczas gdy beta-kariofilen działa na użytkowników jako środek przeciwstresowy.

Amnezja winogronowa zapewnia wyjątkowo podnoszący na duchu i przemyślany haj, niezwykle długotrwały, ale nie agresywny ani pikantny. Zapach przypomina zapach Amnesia, mocno kwiatowy z intensywną ziemistą nutą, na przyjemnym, wyrafinowanym, owocowym i słodkim tle, odziedziczonym po przodkach C99. Idealny na dzień, nie zaleca się przed snem.

 

  Genetyka: Mimosa x Champagne Kush

  Indoor: 9 - 10 tygodni

  Na zewnątrz: tak

  Wysokość: 120-140 cm | 150 - 250 cm

  Wydajność: 450 - 550 g / m² | 450-1500 g / roślinę

  Smak: Intensywny owocowy ser śmietankowy

  Efekt: długotrwały i pobudzający

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
00 Cheese - 00 SEEDS BANK

00 Cheese - 00 SEEDS BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Spicy White Devil - SAMSARA

Spicy White Devil - SAMSARA

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Orange Sherbert - BARNEY'S FARM

Orange Sherbert - BARNEY'S FARM

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Original Auto OG Kush - FASTBUDS

Original Auto OG Kush - FASTBUDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Gorilla Girl - SWEET SEEDS

Gorilla Girl - SWEET SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona konopi nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania z tamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt