Strona główna » AUTOFLOWERING » Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS
Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS
Nowość

Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS

Fast Buds
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
1 nasiono13.00 €
3 nasiona36.00 €
5 nasion55.00 €
10 nasion99.00 €
100 nasion590.00 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Hybryda z dominacją Indica, która może osiągać do 130 cm, umiejętnie wyselekcjonowana i wyhodowana, aby zaoferować hodowcom na każdym poziomie cechy najwyższej jakości, które sprawiły, że jej rodzice są tak popularni w Kalifornii; Ta wysokowydajna roślina może wyprodukować do 550 g/m2 w niecałe 65 dni, co czyni ją idealną dla tych, którzy szukają wysokiej jakości pąków w stosunkowo krótkim czasie. Możesz spodziewać się rozkosznej i smakowej mieszanki aromatów, która dzięki imponującemu 26% THC wywołuje mózgowy haj, który uderza między oczy i powoli zamienia się w silne cielesne odprężenie.

Opis. Pąki rosną gęstsze niż większość hybryd z dominacją Indica, mają szpiczasty wygląd, prawie w kształcie włóczni i nabrzmiałe kielichy z kilkoma cienkimi jasnopomarańczowymi włoskami rozmieszczonymi wokół nich i grubą warstwą resiny na wszystkich pąkach, która nadaje im białawo - zielony kolor. Zobaczysz dużo cukru i stos trychomów na liściach, które dają wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać jeszcze przed zbiorem. Ta odmiana uderza mocno i jest odpowiednia dla nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Efekt. Forbidden Runtz Auto zapewnia ogólnie zrównoważony efekt; Spodziewaj się nieco silniejszego odurzenia, który na początku nie pozostawi cię na kanapie, pozwalając ci się śmiać i wygrzewać w dziedzictwie Sativy, następnie roztopisz się na najbliższej kanapie, eliminując cały fizyczny ból i zmartwienia. Wspaniały efekt, jeśli szukasz pełnego efektu odpowiedniego do wyjścia z przyjaciółmi lub do wykonania obowiązków i oglądania ulubionego filmu lub serialu na kanapie pod koniec dnia.

Wygląd rośliny. Możesz się spodziewać głównej łodygi, która może osiągnąć średnio 130 cm, otoczonej długimi i grubymi gałęziami bocznymi, które mogą osiągnąć prawie taką samą wielkość jak główna łodyga. Prawdziwie krzaczasty wygląd, który nie boi się pokazać swojego hybrydowego wigoru. Odmiana ta wypuszcza duże liście wachlarzowe z kilkoma cienkimi palcami z każdego międzywęźla, gdzie widać rozwijające się pąki w wielkości piłeczki golfowej, zakończone głównym pąkiem w kształcie obelisku na szczycie. Niezwykły plon, który nagrodzi Cię wysokiej jakości pąkami do 550 gr / m2, idealny wybór dla ekstraktorów poszukujących pierwszorzędnego producenta ekstraktów.

Wskazówki hodowlane. Zdecydowanie polecamy użycie siatki typu scrog lub bambusowych kołków, aby zapewnić wsparcie dla gałęzi ze względu na gęste pąki, które mogą być zbyt ciężkie. Ze względu na krzaczaste liście sugerujemy wykonywanie technik LST, takich jak wiązanie gałęzi lub lekkie usuwanie liści, jeśli masz wystarczająco dużo doświadczenia, w ten sposób pozwalasz, aby światło docierało głębiej i zapewniał lepszy przepływ powietrza między pąkami, zwiększając w ten sposób plony, i zapobieganie pleśni i robakom. Pamiętaj, aby dokładnie spłukać korzenie na tydzień przed zbiorem, aby upewnić się, że podczas procesu peklowania wydobędzie się prawdziwy smak i aromat.

Smak. Podczas wdechu ta odmiana oferuje ten znany smak zakazanego owocu z niezwykłą mieszanką owocowego i słodkiego smaku oraz odrobiną ziemistego terpena, co daje kremowy i przyjemnie gładki dym, który zmienia się w wyraźny, prawie cukierkowy smak z cytrusowym podtekstem, który pozostawi Ci w ustach pyszny posmak. Idealny wybór dla palaczy, którzy lubią odmiany, które sprawią, że będziesz zgadywać smak przy każdym buchu.

Typ: Sativa 35%/Indica 65%
THC: Do 26%
CBD: 1%
Smak: Ziemny, Owoce, Słodkie
Plon Indoor: 450 – 550 gr/m2
Plon Outdoor: 50 – 150 gr/plant
Wysokość: 90 – 130 cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Auto Perfect Power Plant - BULK SEED BANK

Auto Perfect Power Plant - BULK SEED BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Kickass Auto - KANNABIA SEEDS

Kickass Auto - KANNABIA SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Tangerine Auto - BIOGENETIC

Tangerine Auto - BIOGENETIC

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Triple Cheese Auto - ANESIA SEEDS

Triple Cheese Auto - ANESIA SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Royal Jack Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Royal Jack Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt