Strona główna » INDOOR » Critical Kali Mist - DELICIOUS SEEDS
Critical Kali Mist - DELICIOUS SEEDS
Nowość

Critical Kali Mist - DELICIOUS SEEDS


Ceny widoczne po zalogowaniu
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Critical Kali Mist to hybryda uzyskana przez skrzyżowanie wielkiego okazu Critical Mass z imponującym klonem Kali Mist. Oba wyglądają typowo sativa, ale mają zupełnie inne cechy, szczególnie w odniesieniu do czasu kwitnienia i plonów żywicy. Jego właściwości sativy są widoczne od samego początku zarówno w wyglądzie, jak i rozwoju. Silny i silny wzrost w pomieszczeniach, ale można nim zarządzać bez problemów.

Na zewnątrz rośliny mogą być bardzo wysokie i bardzo dobrze rozgałęzione z obfitymi kwiatami. Faza kwitnienia jest bardzo interesująca, ponieważ wytwarza duże i bardzo zwarte pąki dla sativy o tym podłożu genetycznym i bardzo niewielu liściach. Jest również bardzo szybki i może być gotowy w 65/70 dni. Po rozpoczęciu produkcji żywicy aromaty, które wydziela roślina, są całkowicie mgiełką Kali. Delikatne drewno liściaste, kadzidło i sosna mają smak i zapach z nutami piżma. Efekt jest bardzo energetyzujący, zwykle skutkuje chęcią załatwienia spraw, śmiechu lub wyjścia na spacer. Efekty mózgowe są widoczne natychmiast. Idealny wybór dla fanów Kali Mist lub w ogóle sativ.

Typ: Feminizowane
Genotyp: 20% Indica / 80% Sativa
Geny: Critical + x Kali Mist
Kwitnienie Indoor: 60-70 dni
Plon Indoor: 450-500 g / m 2
Czas zbioru Outdoor: Październik
Plon Outdoor: 500-800 g / roślinę
THC: 22%

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Punky Lion - SAMSARA

Punky Lion - SAMSARA

Ceny widoczne po zalogowaniu
Somango XL - ROYAL QUEEN SEEDS

Somango XL - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny widoczne po zalogowaniu
Auto AK-77V - VICTORY SEEDS

Auto AK-77V - VICTORY SEEDS

Ceny widoczne po zalogowaniu
Critical - ADVANCED SEEDS

Critical - ADVANCED SEEDS

Ceny widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona konopi nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania z tamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio producentów nasion. 
alt