Strona główna » INDOOR » Bola Mintz - ANESIA SEEDS
Bola Mintz - ANESIA SEEDS
Nowość

Bola Mintz - ANESIA SEEDS

Anesia Seeds

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Bola Mintz
Bola Mintz została stworzona w ramach złożonego i rozległego projektu hodowlanego i zawiera genetykę Triangle Mints i Ebola # 7. Obie odmiany charakteryzują się wyjątkowo wysoką zawartością THC, dlatego postanowiliśmy wybrać z nich najsilniejsze rośliny rodzicielskie. W końcu przekroczyliśmy te punkty i opracowaliśmy Bola Mintz.

Szczerze mówiąc, ta odmiana oszałamia nas nie tylko ze względu na wszechobecne potężne działanie i uwodzicielskie aromaty, ale także ze względu na wspaniałe, obfite, odważne pąki. Pąki są zwarte i tonie pod grubą warstwą kryształków żywicy. Pod koniec okresu kwitnienia kwiaty zwiększają swoją objętość i formują się w duże, słodko pachnące kulki.

W dobrych warunkach i dostatecznym oświetleniu rośliny dają wysokie plony z ogromną zawartością THC na poziomie 34% +. To i specjalne połączenie innych kannabinoidów i terpenów tworzy bardzo silny i złożony haj. Efekty tworzą psychoaktywny, silnie odprężający efekt, który oddziałuje na ciało i umysł. Twoje zmysły wariują, nagle rozwijasz niezliczone nowe pomysły i pozytywną energię. Jednocześnie doświadczasz siły efektów fizycznych, które całkowicie Cię odprężają i dają wyobrażenie o nieważkości.

Zapach kwiatów przypomina sklep ze słodyczami, a smak jest słodki, miękki i przypomina koktajl truskawek, melonów i winogron z lekką nutą mięty. Bola Mintz to odmiana premium, która zapewnia wciągające wrażenia i zapewnia plony najwyższej jakości. Ze względu na dużą produkcję żywicy i wspaniały aromat idealnie nadaje się do produkcji wysokiej jakości koncentratów.

Uprawa Bola Mintz
Rośliny tej odmiany rosną szybko i trudno ich zatrzymać. W pomieszczeniach dobrze radzą sobie z technikami uprawy, takimi jak SCROG lub SOG. W okresie kwitnienia 9–10 tygodni pojawiają się ciężkie kwiaty z fascynująco dużą produkcją żywicy.

nasiona feminizowane
Genetyka: 70% Sativa / 30% Indica
Ebola # 7 x Triangle Mints
Wydajność: 650 g / m² • 800-1400 g / roślinę
Kwitnienie: od 9 do 10 tygodni
Zbiory Outdoor: Koniec września
Wysokość: 130-160 cm • 200-270 cm
THC: + 34%
Aromaty / smaki: owocowy, miętowy

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
C-Vibez - DUTCH PASSION

C-Vibez - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Amnesia Platinum - BULK SEED BANK

Amnesia Platinum - BULK SEED BANK

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Bubble Kush - ROYAL QUEEN SEEDS

Bubble Kush - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Wonder - ANESIA SEEDS

Auto Wonder - ANESIA SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
G14 Auto - FASTBUDS

G14 Auto - FASTBUDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona konopi nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania z tamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt