Strona główna » INDOOR » Blue Spider - ZAMBEZA SEEDS
Blue Spider - ZAMBEZA SEEDSBlue Spider - ZAMBEZA SEEDS
Blue Spider - ZAMBEZA SEEDSBlue Spider - ZAMBEZA SEEDS
Nowość

Blue Spider - ZAMBEZA SEEDS


Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
BLUE SPIDER: STARA WDOWA SPOTYKA PANA BLUEBERRY

Biolodzy i hodowcy na zewnątrz mogą wiedzieć, że pająki wykonują bardzo ważną pracę w ograniczaniu populacji owadów. Bez pająków stalibyśmy po pas we wszelkiego rodzaju owadach. Blue Spider to hołd złożony temu pięknemu zwierzęciu i najbardziej cenionym odmianom wszechczasów. Powstała ze skrzyżowania cenionej White Widow z naszą wyselekcjonowaną linią Blueberry. My z Zambeza Seeds czujemy, że stworzyliśmy coś bardzo wyjątkowego. Lepiej obchodzić się z Blue Spider z ostrożnością, ugryzienia mogą nagle wywołać niekontrolowane uczucie euforii i energii.

Ta krzyżówka Blueberry i White Widow jest odmianą zarówno dla ekspertów, jak i początkujących hodowców. Potrzebuje czasu kwitnienia 55 dni, by plonować do 350-450g/m². Wysokość całkowita jest idealna do uprawy w pomieszczeniach, około 80-110 cm. Hodowcy outdoor będą również w stanie wykorzystać tę niezawodną genetykę do uprawy ogromnych roślin, do 170-230 cm wysokości. W idealnych warunkach klimatycznych można spodziewać się zbiorów na zewnątrz w ilości 450-550 g na roślinę.

Smak to idealne połączenie owocowości Blueberry z pikantnymi nutami White Widow. Fascynujące jest uderzenie ładnie utwardzonego pąka, a następnie niemal natychmiastowe zaskoczenie, podczas powolnego wydychania gładkiego dymu. Zawartość THC zbliża się do magicznego poziomu 20%, ale zwykle osiąga szczyt na poziomie 18%. Poziomy THC, które są tak wysokie, są zwykle więcej niż wystarczające, aby podnieść wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych palaczy. Nasz Niebieski Pająk odpowiada za euforyczne i energetyzujące efekty, które sprawiają, że nawet najbardziej denerwujące zadanie w ciągu dnia staje się zabawną czynnością. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby palacze poczuli się bardziej skoncentrowani po uderzeniu w ten pączek. Zdecydowanie zwiększa świadomość, prowadząc do stanu skupienia, skupienia i lekkiej czujności.

Hodowcy konopi, którzy poszukują wysoce stabilnej genetyki, która sprawdza się przy wielu różnych okazjach, mogą być zainteresowani hodowlą Blue Spider. Ta krzyżówka doskonale łączy dobrze znane cechy Blueberry i White Widow w jedną bardzo silną odmianę. Jest to dobra opcja nie tylko dla hodowców wewnętrznych, ale także dla hodowców zewnętrznych i partyzanckich, którzy docenią odmianę, która szybko zamienia światło słoneczne w smaczne pąki. Blue Spider potrzebuje nowego miejsca na nocleg, dobrze ją nakarm, a będzie cię dobrze traktować!

Genetyka: Blueberry x White Widow
THC: 18%
Czas kwitnienia: +/- 55 dni
Typ: Dominująca Sativa
Wysokość Indoor: 80 - 110cm
Wysokość Outdoor: 170 - 230cm
Wydajność Indoor: g/m² 350 - 450g
Plon Outdoor: g/roślinę 450 - 550g
Smak: Słodki, pikantny, jagodowy
Efekt: Wesoły, wysoki, zrelaksowany

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Biddy Early #1 Fast - BIOGENETIC

Biddy Early #1 Fast - BIOGENETIC

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Zensation - MINISTRY OF CANNABIS

Zensation - MINISTRY OF CANNABIS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
White Diesel - WHITE LABEL

White Diesel - WHITE LABEL

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
The Ultimate - DUTCH PASSION

The Ultimate - DUTCH PASSION

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Diesel Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Diesel Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt