Strona główna » AUTOFLOWERING » Auto Wappa - PARADISE SEEDS
Auto Wappa - PARADISE SEEDS

Auto Wappa - PARADISE SEEDS

Paradise Seeds
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
3 nasiona23.00 €
5 nasion35.00 €
10 nasion65.00 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

AUTO WAPPA NASIONA KONOPI

Bomba owocowa… Auto Wappa jest pełnym smaku, automatycznie kwitnącym szczepem, który rozwija się z dużą szybkością i zapewnia duże zbiory, które doskonale smakują i ociekają mocą.

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na hodowcach i palaczach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie sativy i indici ma słodką, skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanej starszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń hodowców i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Po zasadzeniu Auto Wappa się wyciągnie, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla hodowców w outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego hodowcy.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

“Dym był przepyszny. Naprawdę łagodne uczucie haju. Nie zwaliło mnie z nóg, to było naprawdę pozytywne, radosne doświadczenie. Mogłem nadal robić wszystko co musiałem, nie wegetowałem siedząc sam na sofie.” ICMag Forum

 

CHARAKTERYSTYKA SZCZEPU - AUTO WAPPA

THC 14-18%
CBD <0,1%
Stosunek Indica / Sativa 50% Indica / 50% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach Od 60 dni do 65 dni
Autoflowering OutdoorFloweringTime 70 dni
Efekt / Buzz Zaskakująco mocny
Zapach / Smak Słodycz i owocowość
Plony na zewnątrz (GR / PP) 50+ gr
Plony Indoor (gr / m2) 400 gr

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Fat Banana Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Fat Banana Automatic - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Watermelon Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Watermelon Auto - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Gelat.OG Auto - SEEDSMAN

Gelat.OG Auto - SEEDSMAN

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Royal Bluematic - ROYAL QUEEN SEEDS

Royal Bluematic - ROYAL QUEEN SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto CBG Nectar - ORIGINAL SENSIBLE SEEDS

Auto CBG Nectar - ORIGINAL SENSIBLE SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt