Strona główna » AUTOFLOWERING » Auto Blueberry - DUTCH PASSION
Auto Blueberry - DUTCH PASSIONAuto Blueberry - DUTCH PASSION
Auto Blueberry - DUTCH PASSIONAuto Blueberry - DUTCH PASSION
Polecamy

Auto Blueberry - DUTCH PASSION

Dutch Passion
Wybierz ilość nasionCena katalogowaCena hurtowaIlość
1 nasiono15.95 €
3 nasiona29.95 €
7 nasion59.95 €
100 nasion488.99 €

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)

Dlaczego warto kupić nasiona feminizowane Auto Blueberry?

 • Auto Blueberry jest odpowiednia, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców i dobrze radzi sobie w różnych warunkach uprawy
   
 • Ta oryginalna odmiana Auto Blueberry gwarantuje niezwykły i bardzo aromatyczny profil terpenów jagodowych
   
 • Odmiana o silnym haju z relaksującym efektem dla ciała, idealna do odprężenia po ciężkim dniu
   
 • Jest to jedna z najszybciej kwitnących, automatycznych, dostępnych obecnie odmian. Czas od nasion do zbiorów to jedynie 8-10 tygodni. Otrzymasz plon w ciągu zaledwie 2 miesięcy.

Auto Blueberry ma pyszny owocowo-jagodowy smak

Większość roślin ma słynny zapach i kolor owoców borówki. Auto Blueberry daje dobre plony zwartych, jędrnych pąków, które są bardzo wytrzymałe i pełne żywicy. Ta stabilna, automatycznie kwitnąca odmiana zawdzięcza swoją nazwę niepowtarzalnemu aromatowi i smaku jagód. Każdy, kto palił oryginalne pąki Blueberry, niełatwo o tym zapomni! Smak Blueberry jest naprawdę wysublimowany, bardzo owocowy, czasem przypomina słodkie winogrona. Owocowym nutom towarzyszą często bardziej ziemiste, haszyszowe aromaty ze względu na afgańskie dziedzictwo.

Auto Blueberry to szybka, kompaktowa, automatycznie kwitnąca odmiana z ładnymi, pełnymi pąkami z dużą ilością żywicy

Auto Blueberry to kompaktowa, automatycznie kwitnąca odmiana o mocnych pąkach i dużej mocy. Odmiana ta ma bardzo silny aromat borówki, a uprawiana w idealnych warunkach może wytwarzać bardzo silne pąki. Te nasycone żywicą pąki pękają od włosków i zapewniają silny efekt odrętwienia. Większość roślin ma krzaczasty charakter z mocnym kwiatem głównym i tylko niewielkimi zakwitami bocznymi.

Kwiaty są dość zwarte, a produkcja włosków jest wyjątkowo duża. Istnieją, również fenotypy o nieco szerszej strukturze, ale tylko pojedyncze rośliny osiągają naprawdę duże rozmiary. Auto Blueberry jest najszybciej kwitnącą automatyczną odmianą w naszej kolekcji i zwykle jest gotowa do zbiorów po około 8-10 tygodniach po wykiełkowaniu.

Jaka genetyka znajduje się w Auto Blueberry?

Auto Blueberry® szybko stała się ulubioną odmianą automatycznie kwitnącą koneserów konopi. Auto Blueberry® ma bardzo oryginalny aromat i niepowtarzalny smak borówki, dzięki starannemu programowi hodowlanemu, w ramach którego skrzyżowano bardzo wyjątkową żeńską roślinę Blueberry z autoflowerem o dominującej Indice. Selektywne krzyżowanie wsteczne aż do generacji F4 zaowocowało w pełni automatyczną odmianą Blueberry. Następnie, F4 uległo samozapyleniu, tworząc nasiona F5.

Genetyka zastosowana w odmianie Blueberry pochodzi z naszego własnego banku genów. Nasza bogata kolekcja genetyczna sięga czasów, kiedy współpracowaliśmy między innymi z DJ Short, oryginalnym hodowcą odmiany Blueberry. W tym czasie, Dutch Passion ściśle współpracowało z DJ Shortem, aby wprowadzić odmianę Blueberry na rynek europejski i mieliśmy szczęście, że włączyliśmy tę oryginalną genetykę do naszej kolekcji. Od tego momentu, zaczęliśmy szukać odpowiedniego rodzica dla naszej Auto Blueberry. Wynik jest imponujący!

Auto Blueberry to łatwa w uprawie automatycznie kwitnąca odmiana, odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców

Auto Blueberry jest automatycznie kwitnącą odmianą Indica z bardzo szybkim cyklem wzrostu, trwającym średnio 8-9 tygodni od nasion do zbiorów. Ten wyjątkowy szczep należy do naszej rodziny Blue ze względu na swój wyjątkowy jagodowy profil terpenowy. W fazie kwitnienia może wykazywać piękne, ciemnofioletowe kolory na pąkach, co można wzmocnić niskimi (nocnymi) temperaturami pod koniec fazy kwitnienia.

Auto Blueberry to mocna, wytrzymała automatycznie kwitnąca odmiana, która jest idealna dla początkujących hodowców, zarówno do uprawy plenerowej, jak w pomieszczeniu. Ta niezwykła odmiana praktycznie rośnie samodzielnie. Czy w ogrodzie, czy w doniczce, radzi sobie bardzo dobrze w obu technikach uprawy. Upewnij się, że ustawisz ją w nasłonecznionym miejscu, ponieważ wpływa to korzystnie na ostateczną wielkość rośliny i jakość pąków. Auto Blueberry zapewnia dobre plony w różnych warunkach uprawy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też doświadczonym hodowcą z najlepszymi warunkami uprawy, poszukującym najwyższej jakości plonów, ta odmiana od Dutch Passion jest idealnym wyborem.

Jednym z powodów, dla których szczep ten stał się tak popularny, poza swoim aromatem i smakiem, jest to, że jest szybki i łatwy w uprawie. Ponadto, haj jest niesamowicie mocny i przyjemny, na tym samym poziomie jakości, co w przypadku tradycyjnej odmiany fotoperiodycznej. Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałeś automatycznie kwitnącej odmiany konopi, będzie to idealna odmiana dla ciebie. Szybka, wytrzymała i łatwa w uprawie, nie wymaga specjalnej wiedzy, aby zapewnić wspaniałe plony. W uprawie w pomieszczeniu pod lampami dobrze radzi sobie w glebie, kokosie lub systemie wodnym. Jednak, tę ostatnią zalecamy tylko najbardziej doświadczonym hodowcom. Oczywiście najwyższe plony osiągamy stosując hydroponikę.

Genetyka zastosowana w Auto Blueberry gwarantuje następujące cechy:

 • Łatwa w uprawie automatycznie kwitnąca odmiana, odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców
 • Bardzo szybki cykl wzrostu: od nasion do zbiorów w zaledwie 8-10 tygodni
 • Bardzo mocne pąki o owocowym, jagodowym aromacie

Auto Blueberry® to pozycja obowiązkowa dla każdego hodowcy, który poszukuje oryginalnej, luksusowej, silnie jagodowej odmiany w postaci stabilnego, szybko kwitnącego autofloweru.

Efekty działania Auto Blueberry

Auto Blueberry to automatycznie kwitnąca odmiana z przewagą Indica z silnym hajem, który zapewni głównie relaksujący efekt dla ciała. Miłośnicy oryginalnej Blueberry wierzą, że najlepiej jest spożywać ten szczep wieczorem. Efekt jest narkotyczny i kojący. Odmiana ta sprawi, że poczujesz się w pełni zrelaksowany, zatapiając się w swojej kanapie. Silny haj sprawia, że twoje ciało relaksuje się całkowicie. Wielu użytkowników twierdzi, że zapewnia, także spokojny sen. Jeśli szukasz energetycznej odmiany do palenia w ciągu dnia, Auto Blueberry może nie być dla Ciebie. Ale, jeśli szukasz odmiany o silnie relaksującym haju, ta automatycznie kwitnąca odmiana będzie dla ciebie idealna.

Czas kwitnienia Auto Blueberry

Pełne dojrzewanie Auto Blueberry trwa średnio tylko 8-9 tygodni. Ten szybki czas kwitnienia czyni ją jedną z najszybszych, jeśli nie najszybszą dostępną, automatycznie kwitnącą odmianą. Rośliny pozostają zwarte o osiągają średnią wysokość. Większość roślin nie przekracza 50-75 cm. W idealnych warunkach uprawy, na przykład w systemie wodnym, odmiana ta może urosnąć powyżej 100 cm - choć jest to bardzo żadkie.

Podczas tego krótkiego cyklu wzrostu Auto Blueberry pozostaje dość zwarta i niska, a większość energii trafia do głównego pąka. Zazwyczaj, pojawia się jednie kilka bocznych. To sprawia, że roślina jest idealna do uprawy metodą SOG. Szybki czas kwitnienia w połączeniu ze zwartą strukturą może zapewnić fantastyczne „morze zieleni” (sea of green).

Wydajność Auto Blueberry

Większość hodowców domowych osiągnie średni plon, wynoszący około 50 g na roślinę. Bardziej doświadczeni hodowcy mogą przenieść tę genetykę na wyższy poziom i we właściwych rękach możliwe są plony rzędu kilkuset gramów z rośliny. Ta automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Indicą ma zwarte pąki i zwartą strukturę, co sprawia, że roślina jest mocna i trwała.

W pomieszczeniu, w kontrolowanym środowisku można osiągnąć plon na poziomie 350-500 g/m2. Zakres plonów zależy od metody uprawy, liczby roślin i doświadczenia hodowcy. Początkujący plantatorzy rzadko osiągają takie same plony, jak doświadczeni hodowcy.

Auto Blueberry dobrze radzi sobie, również w uprawie plenerowej. Zaleca się umieszczenie jej w słonecznym miejscu. Jeśli nie otrzyma wystarczającej ilości słońca, pąki pozostaną bardziej „puszyste”, a plon będzie niższy. W uprawie plenerowej należy spodziewać się plonów na poziomie 25-75 g na roślinę.

Porady naszych ekspertów:

Ze względu na szybki cykl wzrostu, który trwa tylko 8-10 tygodni, Auto Blueberry jest idealna do uprawy w systemie hydro. Bardzo szybki rozwój korzeni zapewnia gwałtowny wzrost w ciągu pierwszych 4 tygodni. Jeśli jesteś początkującym hodowcą, zalecamy wypróbowanie uprawy Auto Blueberry we włóknach kokosowych. Technika ta pomaga w szybkim wzroście, zapewniając większą roślinę i wyższy plon.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości Auto Blueberry, zalecamy zastosowanie mocnych świateł ledowych oraz uprawę w systemie wodnym (takim, jak DWC lub RDWC). Dzięki tej kombinacji, możliwe jest osiągnięcie najwyższych plonów w postaci ponad 200 g z jednej rośliny.

Informacje o Auto Blueberry

Odmiana ta istnieje od wielu lat i nadal jest niezwykle doceniania przez społeczność hodowców. Wspaniały aromat i wyśmienity smak borówek są powodem, dla którego wielu hodowców powraca po tę oryginalną, automatycznie kwitnącą Blueberry. Auto Blueberry® zapewnia równomierny, niezwykle przyjemny oraz silny haj w typie indica, który utrzymuje się przez kilka godzin. Każdy miłośnik konopi powinien spróbować tej odmiany!

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Hindu Kush Auto - BIOGENETIC

Hindu Kush Auto - BIOGENETIC

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto AK - FEMALE SEEDS

Auto AK - FEMALE SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Delhi Cheese Auto - VISION SEEDS

Delhi Cheese Auto - VISION SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Purple - ORIGINAL SENSIBLE SEEDS

Auto Purple - ORIGINAL SENSIBLE SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
Auto Super OG Kush - PYRAMID SEEDS

Auto Super OG Kush - PYRAMID SEEDS

Ceny hurtowe widoczne po zalogowaniu
KONTAKT Chciałbyś zacząć z nami współpracę? Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Wspieramy nowo otwarte sklepy z nasionami marihuany.


 

ZADZWOŃ: 534 15 15 34
info@nasionamarihuanyhurt.pl

NOTKA PRAWNA Zgodnie z panującym w Polsce prawem, nasiona sprzedajmy w celu kolekcjonerskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za działania wbrew prawu. Kiełkowanie nasion marihuany oraz pomoc w uprawie jest nielegalna, dlatego też nie udzielamy żadnych informacji dotyczących uprawy nasion konopi. Ze względu na to, że nasiona marihuany nie posiadają w sobie substancji narkotycznych, posiadanie i sprzedaż na terenie Polski są dozwolone. Przed zakupem sprawdź prawo obowiązujące w Twoim kraju. Kraje takie jak Holandia i Hiszpania stamtąd pochodzą najlepsi producenci cannabis. Wszystkie treści w opisie produktów, są skopiowane bezpośrednio od producentów nasion. 
alt